Znajdź nas na:

501 125 748 – Anna Basińska
606 72 24 73 – Rafał Feliks

biuro@anra.net.pl

KOLEJNA INWESTYCJA!

Zmierza do zakończenia - Kraków, Kanarkowa.

Kim jesteśmy?

O nas


"Anra" Sp. z o.o. jest firmą deweloperską działającą głównie na rynku krakowskim. Aktualnie w swojej ofercie posiada 4-ry domy jednorodzinne przy ul. Kanarkowej w Krakowie w zabudowie bliźniaczej. "Anra" profesjonalnie realizuje osiedla domów dbając o jakość materiałów oraz detale wykonania, a także zwracając szczególną uwagę na dobry projekt i ciekawą architekturę. Komfort i wygoda mieszkańców stawiane są zawsze na pierwszym miejscu.

Powołana w 2010 roku Spółka z o.o. p.n. "ANRA" zakończyła budowę zespołu:
  • 8-miu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Niewodniczańskiego w Krakowie.

Zrealizowała:
  • II etap osiedla zlokalizowany pomiędzy ulicami Łysogórską, Syreńskiego i Niewodniczańskiego
  • III etap przy ul. Łysogórskiej w Krakowie.

Efektem budowy II i III etapu inwestycji były mieszkania wraz z przynależnym ogródkiem usytuowane w domach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej.

Atutem prowadzonej obecnie budowy jest nie tylko jej doskonała lokalizacja ale sumienność i merytoryczne przygotowanie osób zarządzających Spółką i bezpośrednio realizujących budowę. Współuczestniczyły one w tworzeniu Osiedli już wybudowanych i zamieszkałych takich jak: Osiedle Zdrojowe I i II etap – ul. Niewodniczańskiego w Krakowie – Inwestor Spółka z o.o. "NOWE PODGÓRZE" Osiedle w Śledziejowicach (koło Wieliczki) – Inwestor "DOMY NA PLUS" Sp. z o.o. Osiedle przy ul. Św. Barbary w Wieliczce – Inwestor "DOMY NA PLUS" Sp. z o.o. "Chabrowe Wzgórze" Wieliczka, ul. Chabrowa – Inwestor "QUERCUS" Sp. z o.o.

Aby nasza oferta sprostała Państwa wymaganiom jesteśmy w stanie realizować indywidualnie potrzeby każdego z Was. Nasze domy mają przestronne i jasne wnętrza, nasi fachowcy szczególną uwagę poświęcają funkcjonalności i wygodzie. Ponieważ otoczenie w dużej mierze warunkuje poziom życia, wiele uwag przy każdej realizacji poświęcamy estetyce i bezpieczeństwu otoczenia.